Home arrow Nieuws arrow Banketbakkerij van Dijk & Zn uit Gouda ontvangt het GildeGoud Van Heerlijk & Heerlijk
Banketbakkerij van Dijk & Zn uit Gouda ontvangt het GildeGoud Van Heerlijk & Heerlijk Afdrukken

Afgelopen maandag 23 mei heeft banketbakkerij van Dijk & Zn uit handen van collega banketbakkers uit heel Nederland het GildeGoud ontvangen voor zijn bijzondere producttechnische bijdrage aan het Gilde.

Banketbakkers die hun recepten prijs geven kom je niet overal tegen. Echter binnen het samenwerkingsverband van zelfstandige banketbakkers is het een goede gewoonte. Natuurlijk is dat ook een beetje “eigen belang”, want door de intensieve bedrijfs- en productontwikkeling ben je er zeker van dat je er het aller-lekkerste van bakt. En dat proef je.

Rob van Dijk demonstreerde aan zijn collega’s hoe het Goudse Bakkie gemaakt werd. Dit is een Cappuccinogebakje wat er uit ziet als een koffie kopje, en er werd duidelijk aan de collega’s uitgelegd waar het geheim van dit gebakje zit. Collega’s hebben dan ook de nodige foto’s en filmpjes gemaakt om hier thuis mee aan de slag te kunnen.

De trofee werd echter toegekend voor de populaire aardbeislof. Een heerlijke combinatie van aardbeien, bavaroise en slagroom die in dit jaargetijde niet mag ontbreken in het assortiment. Uiteraard hoort hier een foto moment bij, en Rob en Gerda van Dijk waren maar wat blij met de trofee.

gildegoud-2011

 

[+]
  • Increase font size
  • Decrease font size
  • Default font size